ZAPISY PREMIER LEAGUE - IV Edycja

Napisany przez Misiek2509, 08-Kwi-2021, 13:39:08
#1
[Obrazek: 3k75s9H.jpg]
Premier League - V edycja
Zapisy startują od xx.xx.2021r. godzina: 20:00
Schemat zapisu: PSN_ID // drużyna, którą wybierasz z listy poniżej
FAQ:
1. Drużyny nie mogą się powtarzać. 
2. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.
3. Posty edytowane oraz te przed czasem nie są brane pod uwagę.
4.Obrońca tytułu ma prawo 12 godzin przed zapisami wybrać drużynę, którą wygrał turniej w poprzedniej edycji.
5. Skorzystanie z zapisu VIP - tylko dla dwóch osób w czasie 19:30-19:55 z dopiskiem wybór VIP.
Lista drużyn:
Manchester City [Obrazek: manchester-city-fc-logo-150x150.png]
Liverpool [Obrazek: liverpool-fc-logo-150x150.png]
Chelsea [Obrazek: chelsea-fc-logo-150x150.png]
Tottenham Hotspur [Obrazek: tottenham-hotspur-fc-logo-150x150.png]
Arsenal [Obrazek: arsenal-fc-logo-150x150.png]
Manchester United [Obrazek: manchester-united-fc-logo-150x150.png]
Wolverhampton [Obrazek: wolverhampton-wanderers-fc-logo-150x150.png]
Everton [Obrazek: everton-fc-logo-150x150.png]
Leicester City [Obrazek: leicester-city-fc-logo-150x150.png]
West Ham United [Obrazek: west-ham-united-fc-logo-150x150.png]
Crystal Palace [Obrazek: crystal-palace-fc-logo-150x150.png]
Newcastle United [Obrazek: newcastle-united-fc-logo-150x150.png]
Burnley [Obrazek: burnley-fc-logo-150x150.png]
Southampton [Obrazek: Southampton-FC-Logo-150x150.png] 
Brighton  [Obrazek: fc-brighton-and-hove-albion-logo-150x150.png]
Sheffield United [Obrazek: Sheffield-United-FC-Logo-150x150.png]
Leeds [Obrazek: Leeds-United-FC-Logo-150x150.png]
West Brom [Obrazek: West-Bromwich-Albion-FC-Logo-150x150.png]
Fulham [Obrazek: fulham-fc-logo-150x150.png]
Aston Villa [Obrazek: Aston-Villa-FC-Logo-150x150.png]
Osiągnięcia Fifa 21: 

2 msc La Liga (Real Madryt)
2 msc Adidas Cup (Bayern Monachium)  
3 msc Puchar Anglii (Chelsea)
3 msc Premier League (Arsenal)
3 msc Liga Reszty Świata (Salzburg)
3 msc Bundesliga (Bayern)
3 msc Liga Narodów (Holandia)
3 msc Puchar Polski (Wisla Kraków)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości